my myślimy inaczej

Powstaliśmy, aby przeciwstawić się monotonii panującej w świecie reklamy.

O nas

Studio Reklamy Max Media powstało, aby przeciwstawić się monotonii panującej w świecie reklamy. Jesteśmy dynamicznie i szybko rozwijającą się firmą, którą tworzy kreatywny i energiczny zespół profesjonalistów wyróżniających się zamiłowaniem do projektowania i tworzenia.

Misją i celem medialnym jaki sobie stawiamy jest zadbanie, by to co oferujemy w pełni zaspokajało Państwa oczekiwania. Przed przystąpieniem do pracy dążymy do tego, aby poznać wszystkie Państwa potrzeby, aby produkt, który Państwo otrzymają był zgodny z oczekiwaniami.

Proponujemy także rozwiązania nieszablonowe, dzięki którym mogą się Państwo wyróżniać wśród konkurencji i odnosić znaczące sukcesy. Doświadczenie, które zdobyliśmy realizując dotychczasowe zamówienia pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości, optymalizując jednocześnie koszty przedsięwzięcia.

Poligrafia

Poligrafia jest tym, co widzisz każdego dnia

Wizytówki są niezwykle praktyczną i uniwersalną formą reklamy. Są one bardzo skuteczne i ułatwiają klientowi kontakt z firmą. Ze względu na swoje rozmiary można je nosić dosłownie wszędzie.

Ulotki są bardzo dobrą formą komunikacji z klientem. To dzięki nim klient zapoznaje się z tym co oferuje państwa firma. Są one bardzo popularne i często zamawiane.

Gdy chcesz rozreklamować duże wydarzenie, koncert, kurs lub po prostu to co oferujesz najlepszym sposobem są plakaty. Ich rozmiar idealnie pasuje do umieszczenia na tablicy informacyjnej lub innych podłożach w często uczęszczanych miejscach.

Najlepszym sposobem na nagrodzenie zwycięzców są dyplomy. Mamy mnóstwo pomysłów i doświadczenia w realizacji dyplomów na różnego rodzaju konkursy.

 Jeśli chcesz pokazać światu produkty jakie oferuje Twoja firma wybierz katalog. Ta forma przedstawienia produktów i usług idealnie się sprawdza. Czytelność i nowoczesna grafika sprawdza się zawsze.

Wyróżnij się na tle konkurencji i zamów swój oryginalny papier firmowy, który będzie Ci towarzyszył i reklamował Twoją działalność w każdej chwili. Idealny projekt przykuje uwagę klientów jak i partnerów biznesowych.

Gazetki są bardzo skuteczną i rozległą formą reklamy. Ich mobilność pozwala na zareklamowanie firmy na bardzo dużym obszarze. Wykupienie kilku modułów i projektu umożliwia przekazanie wielu informacji na temat wykonywanych usług.

Oferujemy również zaproszenia na wszelkiego rodzaju uroczystości. Śluby, komunie, chrzciny oraz imprezy okolicznościowe. Dla każdego stworzymy indywidualny projekt oparty o wieloletnie doświadczenie.

Bardzo popularna forma uhonorowania stałych klientów, pracowników bądź zwycięzców w konkursach. Wprowadzane w wielu restauracjach, siłowniach, salonach fryzjerskich i sklepach. Każdy  projekt dostosowujemy do Państwa preferencji .

Reklama zewnętrzna

nic так nie przyspieszy twojego biznesu

Oferujemy duże tablice z nazwą firmy umieszczane nad wejściem do biura, sklepu, restauracji czy salonu. Wykonujemy również mniejsze tabliczki PCV z informacjami bądź grafiką umieszczane na drzwiach lub bramach.

Oferujemy duże jak i małe kasetony świetlne z indywidualnym projektem i podejściem do klienta. Najczęściej są one umieszczane nad wejściem do firmy lub wysoko na ścianach. Ich głównym atutem jest bardzo dobra widoczność i przykuwanie uwagi oraz piękny efekt wieczorem i w nocy.

Oferujemy litery świetlne z projektem i indywidualnym podejściem do klienta. Bardzo dobrze spisują się one jako szyldy nad wejściami do firm. Podświetlenie nadaje im blasku i czytelności. Zastosowując je uzyskamy piękny efekt wieczorową porą, który przyciągnie uwagę klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również litery 3D wycinane ze styroduru. Odpowiednio wymalowane lub oklejone znajdują zastosowanie na zewnątrz budynków. Dostosowanie projektu jak i rozmiaru sprawia, że są czytelne i sprawiają wrażenie przestrzeni.

Druk wielkoformatowy

duża reklama to duży sukces

Banery są reklamą bardzo skuteczną szczególnie w miastach, gdzie docierają do dużej liczby odbiorców. Są łatwe do zamontowania niemalże w każdym miejscu, ponieważ posiadają oczka, dzięki czemu montaż jest przyjemny i bez problemowy. W połączeniu z oryginalnym i nowoczesnym projektem spełniają swoją rolę.

Rollupy czyli stojaki wystawowe są nie odłącznym elementem każdej prezentacji, konferencji jak i oryginalnego przedstawienia produktu. Bardzo dobrze zaprojektowane wyglądają niezwykle nowocześnie i profesjonalnie.

Oferujemy projekt oraz wydruk wszelkiego rodzaju naklejek reklamowych, informacyjnych oraz z dowolną grafiką na folii samoprzylepnej. Sprawdzają się one idealnie na powierzchniach płaskich i są łatwe w aplikacji.

Oferujemy naklejki wycinane techniką ploterową na folii samoprzylepnej różnego koloru. Głównie wszelkiego rodzaju napisy informacyjne i grafika mniej złożona. Bardzo dobrze sprawdzają się na samochodach czy witrynach sklepowych.

Idealna folia do oklejania witryn sklepowych jak i szyb samochodowych. Można na niej umieścić dowolną grafikę. Dzięki swojej strukturze przepuszcza światło do zewnątrz mimo tego, że na zewnątrz mamy kolorowy nadruk z reklamą naszej firmy.

Ten typ reklamy bardzo dobrze sprawdza się na samochodach firmowych. Magnes z naklejonym nadrukiem idealnie przylega do metalowych, płaskich powierzchni. Jest przy tym mobilny gdyż w każdym momencie możemy go odczepić i przenieść gdzie indziej.

Jeśli chcesz przyozdobić swój pokój, mieszkanie lub zrobić komuś przyjemną niespodziankę to obraz na płótnie jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Przygotujemy indywidualny projekt i wykonamy wydruk na płótnie.

Gadżety

reklama na gadżetach to wspaniały sposób na zapamiętanie

Wykonujemy nadruki na odzieży z indywidualnym projektem.  Nadruki są wykonywane z folii Flex, techniką termotransferu na bardzo dobrej jakościowo odzieży. Nadruk składa się z pojedyńczych kolorów folii z dostępnej u nas palety.

Oferujemy kubki reklamowe z nadrukiem. Stworzymy dla Ciebie projekt z Twoich zdjęć lub zaskoczymy Cię czymś od siebie. Kubki to idealny gadżet przynoszący wiele radości i spełniający swoją rolę marketingową.

W naszej ofercie znajdą Państwo również długopisy reklamowe. Zaprojektowane niezwykle precyzyjnie przynoszą wiele radości i spełniają swój cel. Możemy na nich umieścić dane firmy i rozdać swoim klientom.

Idealny gadżet, który w połączeniu z ciekawy nadrukiem lub reklamą Twojej firmy da wiele radości pracownikom jak i klientom, a przy okazji rozreklamuje Twoją firmę.

Idealne do powieszenia w biurze i w domu. Oferujemy kalendarze reklamowe z indywidualnym projektem. Kalendarz na cały rok jest bardzo ciekawym gadżetem, który cieszy oko i spełnia swoje zadanie jako reklama firmy.

Oferujemy Państwu pieczątki, które są nie odłącznym elementem każdej firmy. Umieszcza się na nich głównie dane firmy, dzięki czemu ułatwiają one kontakt.

Galeria

Mamy się czym pochwalić

Skontaktuj się z nami

Administratorem Państwa danych osobowych jest Studio Reklamy Max-Media Sp. z o.o.

660 672 430

Email  

biuro@max-media.com.pl

biuromaxmedia@gmail.com

Administratorem Państwa danych osobowych jest Studio Reklamy Max-Media Sp. z o.o. z siedzibą w Wola Dębińska 314, 32-852 Dębno oraz biurem pod adresem ul. Adama Mickiewicza 36, 32-800 Brzesko. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych Państwa dane osobowe przetwarzane są w zakresie określonym przepisami prawa w celu realizacji usług oraz zarządzania tymi usługami. Mają Państwo prawo żądania od administratora: dostępu do Państwa danych, dostarczenia kopii danych podlegających przetwarzaniu, prostowania danych, usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, co administrator ma obowiązek wykonać tylko wtedy, gdy zachodzą określone, opisane w przepisach o ochronie danych osobowych okoliczności. Mają Państwo prawo do wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych, których podanie było dobrowolne, jednak uwzględnienie tego sprzeciwu może skutkować uniemożliwieniem wykonania usługi.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Otrzymana przez Państwa wiadomość oraz załączone do niej pliki stanowią tajemnicę firmy i są przeznaczone tylko dla wymienionych adresatów. Jeżeli nie są Państwo zamierzonym odbiorcą, proszę poinformować o tym fakcie nadawcę oraz usunąć wiadomość wraz z załącznikami ze swojego systemu. Nie powinni Państwo także ujawniać otrzymanych informacji ani sporządzać/zachowywać/ przekazywać żadnej kopii otrzymanych informacji.